YYK

Usta Kulübü

YYK Usta Kulübü siz değerli ustalarımız ve uygulama profesyonellerimizle buluşma amacı ile 2014 yılında kurulmuş, kısa süre içinde 2.000’in üzerinde üye sayısına yaklaşan, profesyonel olarak yönetilen büyük bir platformdur.


YYK Usta Kulübü üye olmanız halinde YYK Usta Kulübü Kartı almaya hakkı kazanır, satın aldığınız ürünlerin puanlarını biriktirerek hediye kataloğumuzdaki 50 ayrı çeşit usta el aletlerine sahip olarak uygulamalarınızı ve işinize geliştirebilirsiniz.


Bunun yanında beyaz eşyadan elektronik ev aletlerine, cep telefonlarından bilgisayarlara, küçük ev aletlerinden mutfak eşyalarına kadar 600 çeşidin üzerindeki hediye seçeneklerine sahip olma hakkı kazanabilirsiniz.


Üyelerimiz ayrıca www.yyk.com.tr web sitemizde son tüketicilerimizin uygulama hizmeti almak için başvurdukları “Usta Referanslarımız” sayfasında yer alma hakkı da kazanırsınız.


Türkiye’nin her bölgesinde yapılan usta eğitim ve seminerlerinden haberdar olma ve direkt katılım hakkı kazanırsınız.


Nasıl üye olacaksınız, nasıl puan kazanacaksınız, hediyenizi nasıl seçeceksiniz, hediyenizi nasıl alacaksınız, dikkat edilecek hususlar gibi diğer konular dair bilgiler hediye kataloğumuzun arka sayfasından yer almaktadır.


Hediye kataloğumuzu incelemek için tıklayınız.