YYK

Biz Kimiz

Yarım yüzyıldır doğanın yansımalarını birer sanat eserine dönüştüren ve sektöründe öncü konumda yer alan Yurtbay Seramik bünyesinde 2010 yılında üretim hayatına başlayan Yurtbay Yapı Kimyasalları; Yurtbay deneyimini, kalitesini ve güvenirliğini yapı kimyasalları sektörüne de taşıyarak en yeni teknolojiye sahip ürünleriyle gururla tercih edilen bir marka olmak amacıyla kurulmuştur.

İnsana ve çevreye karşı büyük bir sorumluluk duyulması gerektiği inancıyla; insan sağlığına ve çevreye daha duyarlı malzemeler kullanarak yenilikçi yapı kimyasalları üretiyoruz. Diğer yandan; kalite, güven ve hizmet prensipleri doğrultusunda hareket ederek çözüm odaklı yaklaşımları daima önemsiyoruz. 

Diğer ürünlerimizle birlikte seramik yapıştırma harçlarımızın da yüksek yapıştırma gücüne sahip, uzun ömürlü ve her yüzeye kolay uygulanabilir olması, Yurtbay Yapı Kimyasalları ismini ayrıcalıklı kılan bir diğer unsurdur.  

Yurtbay Yapı Kimyasalları olarak, yaşam alanlarına temas eden dünya standartlarındaki kalitede üretilen seramik yapıştırma harçları ve derz dolgu seçeneklerini kapsayan ürün yelpazemizi zaman içinde artırarak bugün; su izolasyon malzemeleri, tamir harçları, mantolama sistem bileşenleri, zemin hazırlama ürünleri, astarlar ve bakım ürünleriyle 150’yi aşkın çeşide sahip büyük bir üretim merkeziyiz. Bizler doğru fiyatlandırma ve rekabetçi fiyat ilkesinden asla taviz vermeyen; bununla birlikte kurulduğumuz günden itibaren birçok seçkin projenin çözüm ortağı olarak günümüze kadar büyüyerek ve gelişerek dünyaya yayılmayı hedefleyen güçlü bir şirketiz.