YYK

Biz Kimiz

Misyon:

Yurtbay Yapı Kimyasalları; sektörün sürekli gelişen yeni teknolojilerini takip ederek, ARGE çalışmaları doğrultusunda geliştirdiği ve ürettiği ürünlerle müşterilerine her zaman en yüksek kaliteyi en faydalı hizmet anlayışıyla sunmayı amaçlamaktadır. Yalnızca bugünün değil, geleceğin seçkin projelerinin de ihtiyaç duyacağı ürünleri etkili uygulama, doğru fiyatlandırma ve rekabetçi fiyat ilkeleri ile üreterek, güvenle tercih edilmek de misyonumuzun değişmez parçasıdır. 

Müşteri odaklı düşünerek, müşteri memnuniyetini sürekli artırmaya yönelik çalışmaları çevreye saygılı üretim prensibiyle gerçekleştirmek önceliklerimiz arasında önemli bir yerdedir. İlkelerinden ve etik kurallarından ödün vermeyerek gelişen, istihdam ve katma değer yaratan öncü bir kuruluş olarak; üretim aşamasından tüketim sürecine kadar etkileşim içinde bulunduğumuz tüm paydaşlarımıza ve doğaya karşı daima saygıyla, sorumluluk bilinciyle hareket etmek temel misyonumuz arasındadır. 

Vizyon:

Faaliyet gösterdiğimiz sektörde daima öncü konumda yer alarak, sağladığımız güven duygusuyla tercih edilen bir marka olmak; ayrıca bilgi ve teknolojik düzeyimizi de durmaksızın geliştirerek dünya markaları arasında yer almak vizyonumuzun temelini oluşturmaktadır.